Jump to content
Влезте, за да следвате това  
Гост tiholov

Сервиз НИК АУТО 7 - мнения

Препоръчан пост

Гост
Здравейте колеги, За тези, които не знаят къде се намира сервиза на НИК АУТО 7 в Пловдив или просто за по- лесното му намиране използвайте следните GPS координати: [b]N42.15426 E24.76926[/b] Също така за подробна визуализация в google maps използвайте следния линк: [url]http://goo.gl/maps/5nxqk[/url] Поздрави!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Здравейте, нека да отворим тема за хвалби / забележки относно Сервиз НИК АУТО 7 . Така да започна аз с моите впечатления относно този сервиз и неговия собственик Ники . Реших да сменя съединителя си (upgrade към Aero-вски ) и доста други дреболии и реших да се обадя на Ники. Закарах му колата и от дума на дума се разбрахме да погледне и скоростите . От доста дълго време имах проблеми с скоростната кутия на моята 9-5ца (много трудно влизаха 1,2 и задна ) и доста майстори се бориха с нея до онзи ден без успех. След ден и половина отидох да си взема колата от него и оттогава усмивката не слиза от лицето ми :D . Той ми обясни подробно какво точно е правил ,но накратко - това просто не е моята кола. Скоростите влизат направо нетипично "мазно" за един Сааб :) . Освен оправения проблем със скоростите и нещата които бях му казал да смени Ники беше прегледал изцяло колата и ми се обади да ми каже ,че е открил и няколко други дреболии по нея които бяха извън строя и които решихме да сменим. Направи ми много добро впечатление , че Ники е натрупал доста опит с резервните части за нашите коли и винаги знае каква част да ти предложи така че хем да нямаш проблеми хем да не те заболи главата от цената и ;) Много благодарности на Ники !!!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Вчера бях там за да обслужа колата си. Този човек е уникален , профи до мозъка на костите си.Толкова грамотно подходи към колата , аз не мога да си позная колата !!! Ако искайте ми вярвайте но докато се прибирах аз не можех да спра да възклицавам от кеф ! Искам да благодаря на Ники , на ,,малкия" (като машина е това момче) как цял ден не огладня и не спря да почине :rock: .Момчета продължавайте все така СТРАШНИ СТЕ !!! :sex: :turbo:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Аз също съм много доволен от Николай, от както съм си купил колата, само той я обслужва и до сега е нямало никакъв проблем, когато нещо трябва да се направи спешно винаги е насреща.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[size=150][b][color=#408000]Когато човек работи от сърце, от душа и дава всичко от себе си, за да помогне, и реши възможно най - бързо един проблем :saabbord: , то суперлативите си ги е заслужил на 100%! Такива хора са рядкост и аз се чувствам късметлия и съм щастлив да познавам не ЕДИН и ДВАМА и то благодарение на Ники :saabbord: ![/color][/b][/size] [size=150][b]Както и на 100% винаги, ще има доволни клиенти :rock: и приятни хора около тях :the1: . [/b][/size] [color=#FF0000][b]Аз съм свидетел макар и нетърпимите болки покрай контузията и съветите на лекарите да не хваща работа (та и нож и вилица с едната ръка), НИКОЛАЙ пак не се спря и не затвори сервиза и продължи и продължава да помага и ремонтира нашите коли[/b]- :nik07: [/color] "- А тези сеати :o аааа т.е. сааби, знам ги карай я някъде другаде да ти я правят! :shock: "- Така ме посрещаха преди години с първият ми SAAB 9-3 2.2tid в сервизите из Пловдив преди да се запозная с Ники! Поне не се правеха много, много на майстори! Лично на мене винаги ми е било, както и в момента ми е приятно да отида до сервиза, дали за някакъв проблем, дали само за раздумка, да пийнем по кафе :coffe: и поговорим, да се срещна с съмишленици покрай марката (в последно време вече се по увеличиха, което ме радва :rock:) :nabira:.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
знаете ли кво ми липсва в Германия :yoda: ? Само сервиза на Ники... :nabira: иначе даже и SAAB-и се намират... :turbo:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="WhitePower"]хахах ми да го командироваме :) :mrgreen:[/quote] После да не ми ревеш,че много висока сметка си платил за телефон колкото до швабско ще се пропия там бирата е по сладка и от водата все пак във водата има бактериййййййй :D .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="WhitePower"]хахах ми да го командироваме :) :mrgreen:[/quote] веднага, и ще му намеря и гараж!!! и коли... и Швейцария е близо... и там са бая SAAB-ите ама после да не ревете :demon:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="ivied"][quote="WhitePower"]хахах ми да го командироваме :) :mrgreen:[/quote] веднага, и ще му намеря и гараж!!! и коли... и Швейцария е близо... и там са бая SAAB-ите ама после да не ревете :demon:[/quote] После и ние ще се командироваме :) за постоянно

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
а то не се знае кой ще се командирова при тия шваби а на мен ще ми е доста по близко отколкото да се прибирам в бг за това НИКИ помисли добре :demon: :azcheta:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Здравейте и от мен. Миналата седмица имах удоволствието да се запозная с Ники и това което видях е, че пред мен стои изключително технически грамотен човек. Имаше някои проблеми по автомобила, които за максимално кратко време успя да ги отремонтира. С негово съдействие и разбира се не без помоща на Орлин, в четвъртък ще карам автомобила при Радо за ремонт на колектора. Отоново искам да му благодаря за коректното отношение от негова страна, като му пожелавам да обърка представите на шведите с разработката, която е направил по двигателя на своя автомобил :the1: .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Здравейте,вече два пъти ходя при Ники и съм много доволен.Смени ми турбото (вече е с голямото :tboost: мици) ,задното окачване,парно проблемчета и др. Много съм доволен. Ники , прав беше за Гарет--а , от него харчеше масло, колкото и да те навивах за друго.Не го пипа Agip-a.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Смяна на воден радиатор,две промивки с вода,смяна на антифриз,масло,всички филтри за които може да се сетите,ремонт на кутията на въздушния филтър,смяна на флуида на хидравликата на волана.Работата е свършена кадърно и без забележки.Ники благодарности,а от младежа който работи при тебе ще излезе добър механик,поздравления.Дизеловия влак 3.0 ТИД се държи повече от чудесно след интервенциите. :D

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Такива клиенти като теб си търся подържат си колата на 1000 % така като правиш ремонт няма изненади и собственика е доволен

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[attachment=0]DSC_0170.JPG[/attachment][attachment=1]DSC_0158.JPG[/attachment][attachment=2]DSC_0161.JPG[/attachment]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[attachment=0]DSC_0199.JPG[/attachment][attachment=1]DSC_0192.JPG[/attachment][attachment=2]DSC_0169.JPG[/attachment]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Nick_65 е от хората които наистина са еталон за това как да се грижиш за колата си , не случайно е и колата му не му е изневерявала , следи за най-малкото тропване и го отстранява своевременно . Затова е и най-ревностния защитник на 3.0 TD двигател в БГ но скромничи и не споменава как докато не отстрани и най-малката забележка сън не го лови ;) . А за Ники освен да се повторя или потретя , ПРОФЕСИОНАЛИСТ отвсякаде винаги съм бил спокоен ,че каквото и да има по колата има кой да се намеси компетентно . Поздрави !!!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
+1 за най заклетия и ревностен подръжник на 3,0 тид.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[url=http://s1284.photobucket.com/user/trolhatan/media/P4050497_zpsumevivlw.jpg.html][img]http://i1284.photobucket.com/albums/a562/trolhatan/P4050497_zpsumevivlw.jpg[/img][/url] Обичайната гледка пред сервиза пълно със коли забележете има само един Сааб(като се има предвид собственика успя да строши два) зад сервиза чакат още толкова.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
един много голям + и от мен за сервиза!само ще кажа ,че дори за смяна на масло ходя до там и минавам 460км. а като гледам ники от сега ще трябва да си запиша час за края на месеца... :nabira:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Засега съм много доволен от обслужването при Ник - много точен, много свестен и си разбира от работата. Понеже през годините съм обиколил доста различни "майстори" и съм се нагледал на всякакви шарлатани и лакомници, свестните професионалисти като Ник наистина са рядкост. И да сменя някога марката, мисля пак при него да ходя да си обслужвам автомобилите. :nabira:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Изключително съм доволен от сервиза. Просто с първата дума от въпроса ми, NIK знаеше отговора. Бърза работа, даже остана време да си поговорим за колата.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Златен си на Спирачките , уепи се за хасвалта на дъфка . Спира ужасТно добре за 2 тона кола АТЕ- то си е АТЕ , уникани спирачки си монтирал . Много Доволен!!! :nabira:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Баце тука вече се оЛя от хвалби една малка моя тайна със правенето на спирачки съм привлякъл страшно много клиенти всичко започна със ходене до държавта където учи големия ти син после всяка година ходене по курсове за иноваций.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това  

• Създай ново...