Jump to content
Влезте, за да следвате това  
Гост tiholov

Сервиз НИК АУТО 7 - мнения

Препоръчан пост

> [url=https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Plovdivchanin-sutvori-izumitelen-maket-na-zheleznica-dori-sofiyanci-idvat-da-go-vidyat-787132]Тука е[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=ZXAaBVPBf_k]Ватман съм във Враца[/url]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Имам много работа и никакво време за форума.Моля мода да пемести мнението за другото занимание в подходящатата тема.Да ви кажа честно тия БМВ-та и МБ има много работа по тях.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Щом сте здрави и добре, другото няма значение, ясно е че каквото се котира това ще ремонтираш.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Тази тема не мисля да я местя, това че Сааб вече не ти е приоритет, не означава че трябва да ти се зачеркнат стария труд и постижени.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Да отоговоря на бързо. Не съм се отказал от Сааб това няма как да стане.Просто изгоних порядъчно голям брой клиенти заради злоупотреба(обърнаха го на бащиния).Винаги като видя Сааб нещо ми трепва във сърцето от тук нататък не е важна марката а собственика.Както се изрази един много стар клиент ти си бутиков майстор.Да не мислите,че ми се занимава със умрелите БМВ или МБ много смотани автомобили са но там са парите даже и немога да се представя как ще карам тези боклуци.Имах едно обещание към групата на SAVE SAAB да подържам колкото е възможно.Времето изтече навъдиха се всякакви тАпаци дето не знаят какво е Сааб обаче имат претенций да са разбирачи(капацитети им казват).Със чиста съвест мога да кажа,че до сега никой не е платил реалната цена на ремонта до началото месеца това вече не е така ще се плаща толкова колкото е реално.Решил съм като се пенсионирам да си направя една клетка за реставриране на Саабчета няма как да забравя Сааба спасил живота на много познати някой от тях писаха във този форум имат вече 4ти Сааб. АКО НЯКОЙ ИМА ЖЕЛАНИЕ ЗА РЕМОНТ ДА СЕ ОБАЖДА.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Аз съм от хората, който съм фен на твоята работа(така да се изразя) и въпреки, че скоро не съм се възползвал от нея. А и не ме интересува, кой какво е казал по-твой адрес ще продължа да пращам хора в твоя сервиз когато ме попитат за добър Сааб майстор (или въобще добър сервиз) А ти, ако искаш си ги отбирай :nik07:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Аз пък харесвам БМВ и това какви мотори правят и не мисля че са боклуци .Ма това е мое мнение .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="WhitePower"]Аз пък харесвам БМВ и това какви мотори правят и не мисля че са боклуци .Ма това е мое мнение .[/quote] Аз също ги харесвам, но се правят по трудно от другите автомобили. Мерцовете по ми харесват особено най голямата морга за тях е до мен винаги има части. Новия ми проект е реставрация на Борис Елцин бронирания S 600 със V 12 мотор.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Ето малко снимки от на Елицин бугито едвам го вдига подемника въпреки това,че е за бус.

Пристигане на родна земя

31782575307_4ed5a070a7_c.jpg

Тук е седял Шефа

31782575327_813248e866_c.jpg

Мястото на заейчето за отстрел

31782575337_c2acd653e7_c.jpg

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Е това ще е наистина интересно да се види на живо. ;)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това  

• Създай ново...