Jump to content
Влезте, за да следвате това  
Гост NIK

Tунинг на knzone 2013

Препоръчан пост

Гост
Добре се държи въпросния кулер е дълбок 9 см което си е достатъчно за охалаждане.ШНОРХЕЛА го пъснах със мека връзка ногоре между десния фар и малкото бъбрече от бронята от там взима по халден въздух и несе дави от вода.Първоначално го направих от кутията направо със тръба мяжду халогена и решетката освен водата друг проблем е и нагорещения асфалт който още на входа въздуха е доста висок като градуси.Освен вентилацията трябва и до провериш състоянието на мотора.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
добре, ако махна кутията и шнорхела и поставя ето това [url]http://www.ebay.de/itm/K-amp-N-57i-Performance-Kit-Saab-9-5-YS3E-2-0i-Turbo-57-0619-/200899358242?_trksid=p2054897.l4275[/url] хем е нависоко, хем е отделено от мотора и въздуха едва ли е по-топъл отколкото пред радиатора на климатика или където и да било другаде какво ще кажеш :?:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Моето мнение е ,че е много близо до дебитомера който стандартна кутия за въздух и спортен филтър редовно се зацапват да не изключим и вероятноста ако се скъса ремъка да кажеш сбогом на филтъра.Радиатора на климатаика е от 40 до 60 градуса в зависимост от режима на работа още повече вентилатора го измуква буквално в коша нагорещения въздух и отпред взима по хладен въздух от този в коша в която и да е точка и то близо до капака където от физиката знаем свойствата на топлия въздух.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
аз така и не разбрах ти от къде точно взимаш въздух, може ли да сложиш снимка

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Там където съм скрил клаксоните между тях и фара подавам маркуч мека връзка който не опира в климатичния радиатор.По този начин челния въздух навлиза към радиатора тръбата го засмуква преди радиатора и има дистанция от бронята да може пръските вода да не попадат в тръбата и от там към филтъра.Забравих да споменна,че пробвах филтърна кутия подобна на 3,0 дизел която смуче въздуха в калника усещането е сякаш мотора е износен като смачкаш педала и няма какво да те залепи на седалката.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Knzone снощи прочетох във аватара нецензурирани думи ще те помоля ако е възможно да ги корегираш до нормални все пак има четящи под 18 години декларацията за ползване на форума е 18+.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
надявам се сега да е добре :| :azcheta:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Невероятен си благодаря ти.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост

36351909164_04a856f712_z.jpg 

Ето какво се случва от много тунинг :lol: .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост

Да поизтупаме темата от прах

36998918836_47cffa382a_z.jpg

след 30 000 км керамичния диск на едната плочка е сдал багажа сложих Аеро съединител сега не виждам разлика освен ,че потегля нормално :lol:36998918706_722c0ff2c6_z.jpg

36998918806_cf6ab120c5_z.jpg

36998918746_792960e9a8_z.jpg

както и размяната на датчици подобно направено на моята кола какво мяасто се образува сега като липсват някой планчици.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
След консултация със собственика на колата и аз като създател на темата.МОЛЯ ДА СЕ ПРЕМЕСТИ В КОШЧЕ.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Понеже аз нямам пряк контакт със собственика на колата ще Ви помоля темите(визирам и твоята) да останат тук, лично аз смятам че са много ценни :)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Скъпи Сънародници със тъга ви съобщавам, че във Швеция също крадат.

48624466542_a63e570ed3_c.jpg

Тази кола я знам от доста години ,но никога не е била със Шведски номер.

Винаги е била със Старозагорски номера.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това  

• Създай ново...