Jump to content
Влезте, за да следвате това  
dgi13

Новото ни семейно самолетче SAAB 9-5 ARC 5D 2.3T (B235E)

Препоръчан пост

[quote="dgi13"][color=#0000FF]Здравейте, Това ще е темата, която ще е продължение на първата отворена от мен - Мнение за Saab 9-5 Turbo. В нея ще описвам всяка стъпка около развитието на колата. Поздрави[/color][/quote] Здравейте колеги, Днес в Пловдив се приземи още един самолет (Saab 9-5 Turbo) :saabbord: . Утре ще минавам регистрация в КАТ и след това ще се разбирам с NIK кога ще ме приеме за щателна проверка и обслужване. По-късно ще кача снимки и повече информация за колата. Поздрави

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Честити. Нека да летите много по пътищата.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Честито днес я видях много запазена кола и много км. да изминеш със нея.Сега разбрали що им викат Самолети след Опела имаш чувство ,че си пилот на самолет.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Благодаря за пожеланията на всички, Да абсолютно съм съгласен с теб NIK. И да си кажа честно много лесно свикнах със самолетчето ;) , но ще внимавам в града, защото докато се усетя и 60 км/h съм ги минал, а не ми се плащат глоби. А бе да си кажем често има дребни кусури, но мисля, че не са фатални. Поздрави

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Честито и от мен и очаквам снимки с нетърпение :saabbord: А с хубавото се свиква бързо, но за камери и :milicia: внимавай че и аз изгорях преди 2 години в Тракия

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Малко off topic... Къде има камери в Тракия????

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Например, покрай Лаута. Не стационарни, а скрити в засада полицейски коли.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Здравейте колеги, Ето и малко снимки на новата придобивка:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
На живо е по хубава сега за нея сянката за опела на слънце :lol: .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Честито, колега. Колата е много запазена. Купето има много приятен и спретнат вид. Много безаварийни ти желая :rock: Ако не е тайна, коя година е по документи и с какъв двигател е самолетът?

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Благодаря за пожеланията. NIK Опела вече е с друг собственик. Така че той да решава къде да го държи. ;) А Сааб-а ще гледам да е повече на сянка :lol: emo75 по документи е 2005г. Двигателя е бензин 2.3 турбо. А това излиза при проверката на VIN номера: Model: Saab 9-5 (9600) Model Year: 2005 Body type: 5-door (5D) Engine: B235E 4-inline, Turbo, PETROL, TURBO (B235 E) Gearbox: 5-speed manual / Front wheel drive Plant: Trollhattan, Sweden, line A Market: Model series II, Driver and passenger airbags Serial number: 518075 VIN Checksum: Valid

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Супер. Карай си го със здраве. Пък и ако и теб те хване сачмата, както и мен с аерото, има мегдан за още коне, без кой знае какви усилия, с оглед на това, че е ръчка. :tboost: И един съвет - ако слагаш газ - само при човек, който го е правил на сааб. :saabbord:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
За момента ще направим пълно обслужване при NIK. Относно газта - мисля изобщо да не слагам.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Красота, много ми харесва, като се замисля май не ъм виждал друга с черно табло преди 2006г, а сивата кожа си е рядкост(да не е внесена от Швейцария?)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Не е от Швейцария, от Австрия е по документи.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Между другото на снимките не е минавала през автомивка. След прегледа при NIK ще мине и през авто мивка, но ще Ви помоля за малко повече информация как се поддържа кожен салон. DrakonSSon - жена ми има леля в Казанлък, така че ако имаме пък към Казанлък дай някакъв телефон да ти се обадя и да се видим на живо.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Ще ти дам, и ще се радвам много ако се видим... Винаги правя всичко възможно да се видя с членове на форума!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ако е естествена кожата, пази я от пряка слънчева светлина лятото и редовно я подхранвай с подходящ препарат. Аз ползвам английски. "Глиптон" мисля, че беше. На три месеца по едно минаване с предшестващо почистване. Почистването може да става с бебешки течен сапун за 2-3 лв Важното е да е с неутрално PH. С мокра памучна материя нанасяш сапуна, после с друга мокра чиста кърпа го премахваш внимателно и накрая с трета суха памучна материя подсушаваш. След това нанасяш препарата за подхранване. Иначе, се продават и специални почистващи препарати към препарата за подхранване. Но те струват, примерно, 10 пъти по-скъпо от българския бебешки сапун, а вършат същата работа.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Най добре чистя кожа със марна вода и истински прах за пране.Почистването става със четка с мек косъм и доста търкане после слагам гел за омекотяване на кожа и така 6 месеца.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Здравейте, Днес взех самолета от NIK и съм много щастлив. Благодаря на NIK за обслужването :nik07: . Със всеки изминал километър все повече свиквам с колата и все повече започва да ми харесва :saabbord: . Надявам се скоро да се видим с всички на живо. Поздрави

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Здравейте, По колата са сменени - филтри, масло и свещи. Ако съм забравил нещо NIK може да ме допълни. Поздрави ;)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ето малко снимки след последната баня:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това  

• Създай ново...